Tonka bean
Refine Search
Stock
Used with
Product type
Packaging
Bobby is thin
325.00 грн
Reviews about our products
Bobby is thin Tonka bean
Отримані намибоби нажаль не мають притаманного аромату спаленого цукру (дивись:\r\nhttps://https://uk.wikipedia.org/wiki/Дипетрикс пахучий).
Bobby is thin Tonka bean
Отримали боби (замовлення №53 307 від 19.05.2021р) 21.05.2021року. Замовили  для проби 10г. Підчас огляду отриманого\r\n (12 насінин) виявили, що насіння не має приємного аромату, що нагадує ваніль, мигдаль, корицю і гвоздику та не має чорного кольору. Більше того воно має неприємний запах дьогтю, колір насіння різного відтінку коричневого. В зморшках насіння осів світлий бруд. В однієї із насінин шкірка пошкоджена - тріснута та з одного боку частково відсутня. Нажаль товар в цілому не придатний до застосування.
Bobby is thin Tonka bean
Отримали боби (замовлення №53 307 від 19.05.2021р) 21.05.2021року. Замовили  для проби 10г. Підчас огляду отриманого
(12 насінин) виявили, що насіння не має приємного аромату, що нагадує ваніль, мигдаль, корицю і гвоздику та не має чорного кольору. Більше того воно має неприємний запах дьогтю, колір насіння різного відтінку коричневого. В зморшках насіння осів світлий бруд. В однієї із насінин шкірка пошкоджена - тріснута та з одного боку частково відсутня. Нажаль товар в цілому не придатний до застосування.Ірина, доброго дня!
Перевірили продукцію на складі - вона повністю відповідає нашому фото, боби тонка мають притаманний їм аромат спаленого цукру. Колір бобів від чорного до темно-коричневого. В зморшках - виділення кристаликів кумарину - речовини, яка входить до складу бобів. До цього моменту не мали ніяких скарг відносно цього товару.
Кошти за данний товар були повернуті вам в повному обсязі.