• Русский
  • Українська
  • English

Про нас

Доброго дня, шановний Відвідувач!

Швидше за все Ви зайшли до нас на сайт вперше. Можливо про нас Вам хтось розповів або Ви нас знайшли в інтернеті або ми з Вами вже давно працюємо, але Ви тільки дізналися про існування нашого сайту.

В якій би раз Ви з нами не контактували радий Вас вітати!

Давайте познайомимося ближче.

Мене звуть Масло Максим. Я - засновник цього інтернет-магазину «Банка Спецій».

Моє знайомство зі спеціями почалося в 2013 році, коли я влаштувався на роботу в компанію, яка займалася поставками товарів на хлібозаводи, хлібопекарні і т.п. З моїм приходом в асортименті цього підприємства з'явилися і спеції.

Пропрацювавши там майже два роки мною було прийнято рішення піти з роботи за наймом і створити власний інтернет-магазин, що і відбулося в серпні 2015 року.

Спочатку сайт був далеко не такий, яким Ви бачите його зараз. Якщо чесно по початку було важкувато і грошей не вистачало на найманих працівників (дизайнер, програміст, копірайтер) і доводилося все створювати самостійно і вручну. Фото, відео і всі статті були взяті у наших конкурентів, нехай вони мене вибачать)

Зараз на сайті знаходиться тільки наш авторський контент. Всі статті, фото, відео ми робимо самостійно. Такого матеріалу в іншому місці ніде не існує. 

Всі фото та відео в нашому магазині зроблені з реальних зразків нашої продукції і відповідають прянощам, які ми поставляємо безпосередньо Вам.

На даному етапі я вже можу похвалитися приблизно 1500 постійними клієнтами у вигляді: хлібозаводів, ковбасних цехів, закладів громадського харчування, лікеро-горілчаних заводів.

Можу з упевненістю в 90% сказати, що у Вашому місті є клієнт, який хоча б раз, але купував у нас.

Постійне оновлення асортименту товарів не може не радувати. На даний момент на сайті 535 позицій, 95% яких є в постійній наявності у нас на складі.

Фасування спецій здійснюється у гігієнічно чистих приміщеннях. Всі приправи мають більше 1 року строку придатності і є свіжими (за датою врожаю тієї чи іншої позиції Ви можете уточнити безпосередньо у нашого менеджера при замовленні).

Про умови оплати чи доставки Ви можете почитати у відповідних розділах Оплата і Доставка.

Також з будь-яких питань можете звертатися до мене прямо:
Телефон: +38 (066) 307-01-97
E-mail: maslomaxvl@gmail.com
Skype: maxbutter99
Facebook: https://www.facebook.com/max.maslo

Стежити за нашим інтернет-магазином можна в соціальних мережах, там практично постійно проходять розіграші спецій.
Facebook - https://www.facebook.com/banka.speciy
Instagram - https://www.instagram.com/banka_speciy/

Адреса: м.Вінниця, вул.Гліба Успенського, буд.91б