• Русский
  • Українська
  • English

Доставка

доставка специй и пряностей

Доставка спецій здійснюється наступним чином:

1. Доставка транспортними компаніями і службами кур'єрської доставки:

  • Нова Пошта - відправляється в день замовлення (за умови оформлення замовлення до 14:00), можливі затримки по відправленням у передноворічний період, точну дату відправки уточнюйте у менеджера. Доставка до відділення безкоштовна при замовленні від 1000 гривень. Акція не поширюється на товари, замовлені за оптовою ціною, а також на комісію за переказ грошових коштів.
  • Укрпошта - відправляється в день замовлення (за умови оформлення замовлення до 14:00), можливі затримки по відправленням у передноворічний період, точну дату відправки уточнюйте у менеджера. Діючі тарифи - стандарт і експрес.​
  •  

Вартість доставки залежить від ваги замовленої продукції і способу оплати. Термін доставки 1-3 дні.

При замовленні на суму від 1000 гривень (з урахуванням знижок на купонів) доставка "Новою Поштою" до відділення - безкоштовна. Акція не поширюється на адресну доставку, товари, замовлені за оптовою ціною, а також на комісію за переказ грошових коштів.

2. Доставка кур'єром за адресою:

Можлива доставка тільки по р. Вінниця. Вартість доставки при замовленні від 500 гривень - безкоштовна. До 500 гривень - 30 гривень. Замовлення буде доставлене в день прийому (за умови оформлення до 14:00), можливі затримки по відправленням у передноворічний період, точну дату відправки уточнюйте у менеджера. Час доставки - з 18:00 до 20:00.

3. Самовивіз

Самовивіз продукції з офісу компанії за адресою: м. Вінниця, вул.Трамвайна, 3 (ЖК Авалон). Просимо заздалегідь уточнювати наявність того чи іншого товару за телефонами, які вказані на сайті.

Замовлення, які надійшли за поточну добу, фасуються, збираються і відправляються в цей же день за умови оформлення замовлення до 14:00, можливі затримки по відправленням у передноворічний період, точну дату відправки уточнюйте у менеджера. За умови замовлення після 14:00 можлива відправка на наступний день.