• Русский
  • Українська
  • English

Знайшли дешевше?

Знайшли в іншому магазині спеції дешевше?
Ми знизимо нашу ціну прямо під час замовлення або компенсуємо вам різницю при онлайн-оплаті.

В ЯКИХ ВИПАДКАХ ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 

На нашому сайті представлений товар за ціною, вищою від тієї, яку Ви знайшли в Інтернеті (всі параметри повинні збігатися — країна походження, сорт, тип фасування). Ми не даємо гарантію на кращу ціну, якщо хоча б одне з оголошених умов не виконано.

 

ЯК ОТРИМАТИ СКОРИСТАТИСЯ ПРОПОЗИЦІЄЮ 

 

Зв'яжіться з нами за телефонами:+38(066) 2-555-292 / +38(068) 4-888-292, або надішліть листа на info@banka-speciy.in.ua, вказавши: 
— посилання на аналогічний товар на іншому сайті, або порядок необхідних дій, які необхідно виконати, щоб знайти дану ціну на аналогічний товар на іншому сайті 
Ми обов'язково перевіримо надану Вами інформацію і повідомимо вам рішення протягом 1 робочого дня у вигляді письмової відповіді, або по телефону.

 

ЧИ ІСНУЮТЬ ОБМЕЖЕННЯ?

 

Аналогічний товар повинен бути в наявності у продавця. Часто буває так, що на сайтах представлена неактуальна інформація, а насправді продавця такий товар вже відсутня.

 

Ціна аналогічного товару повинна бути вказана в гривнях.

Всі параметри аналогічного товару повинні збігатися – країна походження, сорт, тип фасування.

Порівнюється ціна на аналогічний товар тільки за стандартним тарифом. Спеціальні знижки, акції, пропозиції для постійних покупців, програми лояльності або особисті преміальні бонуси – не беруться до розгляду.

Якщо Ви знайшли аналогічний товар за більш низькою ціною, який відповідає всім перерахованим умовам – терміново зв'яжіться з нами за телефонами:+38(066) 2-555-292 / +38(068) 4-888-292, або надішліть листа на info@banka-speciy.in.ua

Після підтвердження повної відповідності – Ви зможете скористатися акцією.

Затверджений список конкурентів

"Лавка Пряностей", "Приправки", "Buket Menu", "Natural Food", "Аюрведа", "Эко-Лавка", "Мир Специй", "Aro Misto", "Spicebox", "ТРАВЫ И СПЕЦИИ", "СПЕЦИИ.com.ua", "Травки-Приправки", "Бар Специй", "СПЕЦИИ.com.ua", "SpiceryShop", "ЕмКолбаски", "Nuts", "DeLuxe", "Лавка Специй"