Кумін
Фільтрувати (6 товарів)
Наявність
Смакує до
Спеції
Пакування
Тара
Зіра зерно, 110 г
55.00 грн
Зіра зерно, 460 г
183.00 грн
Зіра мелена, 130 г
56.00 грн
Зіра мелена, 500 г
171.00 грн
Кумін (зіра) насіння
37.00 грн
Кумин мелений
31.00 грн
Відгуки про нашу продукцію
Кумін (зіра) насіння Спеції для плову
Хороша якість зіри. Дуже її люблю в супи, особливо у бульйони, тушкування і плов - вона ідеальна підходить. Ну і будь-які суміші, які власноруч роблю. Вона є ідеальною доповнюючою складовою, я її називаю невидимою, коли вона є її ніби не видно, а от коли не додали відразу щось не те.
Зіра зерно, 460 г Спеції в банці 1000 мл
Без зиры и кухня - не кухня. И не только для настоящего плова, а и в борщ и суп, в салаты и мясное. Облагораживает вкус, гармонизирует ощущения.
Кумин мелений Спеції для плову
Товар прекрасного качества, спасибо интернет-магазину.
Кумін (зіра) насіння Спеції для плову
Все отлично. Быстро отправляют, надёжно упаковывают, менеддеры держат постоянно связь, доступны в любую минуту рабочего дня. Отличный продукт!\r\nНамного качественнее и свежее, чем фасованный в магазинах. Спасибо за оперативное обслуживание! Спасибо директору за хороший коллектив и отличную работу кампании! Даже если где и будет дешевле, все равно буду покупать в ,,банке специй,,
Кумин мелений Спеції для плову
Дуже задоволена  спеціями,які придбала в цьому магазині.Отримала товар якісний  і в дуже короткий термін.
Кумин мелений Спеції для плову
Если Вы когда либо были на Арабском базаре, где продают специи, то купите это и волна воспоминаний вам напомнит Вам о том времени! Только не оставляйте храниться в ZIP-пакетах-рано или поздно потеряете всю радость от этой покупки! Пересыпьте в какую-то негерметичную емкость (стеклянную или пластиковую)
Кумин мелений Спеції для плову
Очень ароматная. Добавляем в смеси самодельные.
Кумін (зіра) насіння Спеції для плову
Зира отличная , лучше чем в пакетиках маркетов.

Недосвідчені кухарі часто не знають, що кумін і зіра це та сама пряність. Тому витрачають багато часу та зусиль на пошуки потрібної рецептурної спеції. Зірою дворічна трав'яниста рослина прозвали древні індійці, а жителі європейських країн знають пряну поросль за латинською назвою Cuminum. Існує альтернативна думка, суть якої полягає в тому, що різниця в цих рослинах все ж таки є. Відрізняються вони лише зовнішнім виглядом, смакові та ароматичні якості максимально близькі. Сучасна наука стверджує, що зіра і кумін - це різні назви однієї й тієї рослини.

Застосування та користь

Спеція так міцно узвичаїлася на нинішній кулінарії, що ми вже не можемо уявити якими прісними були б наші страви без неї. У виробництві практично всіх ковбасних виробів, сироваренні, кондитерській справі та хлібопеченні використовується кумін. Його солодкуватий запах з відтінками горіхів надає особливого шарму плову, овочевому рагу і соті з бобових продуктів. Приправу люблять за щільний насичений, але не присмак, що обпалює. Вона відрізняється своїми корисними властивостями, що лікують:

  • тонізує організм;
  • бореться із тромбами;
  • прибирає коліки та метеоризм;
  • розріджує кров та знижує рівень глюкози;
  • прискорює обмінні процеси.

Унікальний хімічний склад спеції насичує організм потрібними мікроелементами та компонентами.

В Україні купити кумін не складе труднощів. Але підібрати справді свіжий та якісний продукт за відповідною ціною, можна лише у спеціалізованому магазині Банку Спецій. Ми займаємося великими оптовими продажами по всій території країни, забезпечуючи ресторани та кафе смачними товарами.