Орегано
Фільтрувати (3 товарів)
Наявність
Смакує до
Спеції
Пакування
Тара
Орегано
19.50 грн
Орегано, 300 г
78.00 грн
Орегано, 60 г
26.00 грн
Відгуки про нашу продукцію
Орегано Спеції для ресторанів
Хорошее качество ,цена -супер .Сочетается вместе с другими специями ,ароматная,как и все специи в этом магазине)
Орегано Спеції для ресторанів
Люблю орегано, пришло отличного качества. Спасибо за быструю доставку и качественную продукцию!!!
Орегано Спеції для ресторанів
Отличная приправа. Добавляю везде.  Особенно в пиццу.
Орегано, 300 г Спеції в банці 1000 мл
Справедливости ради надо отметить, что из 11 наименований специй моего заказа меня огорчил только орегано. Ложка дегтя, как известно, портит бочку мёда. Очень понравился черный перец: горошина к горошинке, однородный, чистый, и лавровый лист: отборной, ароматнейший, чистейший, кари замечательная, все специи прекрасно измельчены и упакованы в день заказа. Я понимаю, что люди \"Банки специй\" работают на совесть, с душой, стараются. Ценю. Но орегано не то, которое я знаю. Думаю, нарушена технология сушки, так как аромат утрачен и цвет не свежий -зеленоватый, а с желтизной, как будто на солнце сушили. Ну да ладно, баночка пригодится. Работой интернет-магазина довольна: оперативно, аккуратно, внимательно. Всем советую.
Орегано Спеції для ресторанів
Брала орегано (душицу) для подруги. Она очень ее любит добавлять к мясу. Но больше всего траву эту использует в медицинских лечебных целях. Сухая, хорошо дробленная трава без больших стеблей и жилок. 
Орегано Спеції для ресторанів
Орегано пахнет хорошо, постоянно добавляю в пиццу. 
Орегано Спеції для ресторанів
Орегано как орегано, обычное как и в пакетике на полке в маркете. Разве что помол более крупный. Аромат к сожалению слабый, средненький. По сравнению с подаренным пакетиком немецкого понимаю что не конкурент, тот пах просто улёт, щепотки небольшой хватало с избытком на кастрюлю супа.\r\nМелю мелко и использую для своих наборов специй.
Орегано Спеції для ресторанів
Из всего заказа не понравилось только орегано, ну может аромат раскроется при готовке, посмотрим...\r\n
Орегано Спеції для ресторанів
Зі всіх спецій, що отримала, орегано не має жодного запаху. Дивно

Шанувальникам традиційної кухні країн Середземномор'я добре знайома запашна пряність орегано, що чудово гармонує з м'ясними, рибними та овочевими стравами. Ця приправа є висушені частини багаторічника, що належить сімейству ясноткових, під назвою материнка звичайна (лат. - Origanum vulgare).

У дикому вигляді низькорослі кущі орегано нерідко можна зустріти у лісах західних та північних регіонів України. Давно відома нашим предкам материнка має злегка опушені стебла, краплеподібні зелені листочки і бузково-рожеві суцвіття, що тішать своїми пахощами в першій половині літа.

Користь прянощі

Листя, стебла і квіти материнки звичайної можна назвати природною скарбницею корисностей. У їхньому складі є:

  • ефірні масла;
  • вітаміни;
  • дубильні речовини;
  • мікроелементи;
  • бета-каротин та інші.

Рослина має потужні антиоксидантні властивості. Його застосовують протягом багатьох століть для приготування цілющих чаїв, витяжок та настоїв. Пряність нормалізує артеріальний тиск у гіпертоніків, служить відкашлюючим, протизапальним препаратом, покращує апетит і проганяє безсоння. Материнку застосовують у косметології для делікатного догляду за чутливою шкірою, а в парфумерії - як віддушка.

Орегано у стравах середземноморської кухні

Приправа орегано, крім використання в чистому вигляді в кулінарії Італії, Греції та Туреччини, відноситься до базових компонентів пряних сумішей, серед яких відомі "Прованські трави".

У "Банку спецій" можна купити орегано оптом. Партія за ціною опту стане вигідним придбанням для подальшої реалізації роздрібним споживачам у різному розфасовуванні.