Про нас
Банка Спецій -
це найбільший інтернет-магазин прянощів
в Україні
Знаходимо найкраще для Вас
Змішуємо, фасуємо, відправляємо тільки найкраще для Вас!
Працюємо для Вас!

Ми працюємо з 2016 року та з цього часу кожного року збільшуємо кількість відправлених замовлень. Наше виробництво та склад знаходяться у м.Вінниця, а продаємо продукцію по всій території України.

Колись Банка Спецій - це було про офіс 12 кв.м. та 2 співробітники, а зараз це про команду з 13-ти людей, які турбуються про кожне ваш замовлення, неначе вони збирають/обробляють/доставляють його для себе або для своїх близьких.

За час роботи ми отримали дуже багато позитивних відгуків, але все рівно вдосконалюємо наш сервіс майже щодня, для того, щоб ви поверталися до нас щоразу.

Наша ціль - це щоб на питання від знайомого: “Ти щось чув про Банка Спецій?” вашою відповіддю була б фраза “Так, вони круті.

При замовленні продукції у нас ви можете не турбуватися відносно її натуральності та справжності. На кожен вид продукції ми маємо сертифікати якості від її виробників.

Наша команда
Дякуючи кожному ви отримуєте вчасно якісну та смачну продукцію. Кожен дуже залучений до процесу та хоче щоб клієнт був задоволенний від покупки
Максим
Засновник компанії
Костя
Виробництво сумішей
Яна
Логістика
Оля
Фасувальник
Марія
Відділ закупівель
Іра
Старший фасувальник
Каріна
Менеджер підтримки
Ваня
Кур'єр
Наталя
Менеджер підтримки
Аня
Менеджер підтримки
Іра
Фасувальник
Вова
Фасувальник
Іра
Фасувальник