Орегано
Фільтрувати (3 товарів)
Наявність
Смакує до
Спеції
Пакування
Тара
Відгуки про нашу продукцію
Орегано Спеції для ресторанів
Хорошее качество ,цена -супер .Сочетается вместе с другими специями ,ароматная,как и все специи в этом магазине)
Орегано Спеції для ресторанів
Люблю орегано, пришло отличного качества. Спасибо за быструю доставку и качественную продукцию!!!
Орегано Спеції для ресторанів
Отличная приправа. Добавляю везде.  Особенно в пиццу.
Орегано, 300 г Спеції в банці 1000 мл
Справедливости ради надо отметить, что из 11 наименований специй моего заказа меня огорчил только орегано. Ложка дегтя, как известно, портит бочку мёда. Очень понравился черный перец: горошина к горошинке, однородный, чистый, и лавровый лист: отборной, ароматнейший, чистейший, кари замечательная, все специи прекрасно измельчены и упакованы в день заказа. Я понимаю, что люди \"Банки специй\" работают на совесть, с душой, стараются. Ценю. Но орегано не то, которое я знаю. Думаю, нарушена технология сушки, так как аромат утрачен и цвет не свежий -зеленоватый, а с желтизной, как будто на солнце сушили. Ну да ладно, баночка пригодится. Работой интернет-магазина довольна: оперативно, аккуратно, внимательно. Всем советую.
Орегано Спеції для ресторанів
Брала орегано (душицу) для подруги. Она очень ее любит добавлять к мясу. Но больше всего траву эту использует в медицинских лечебных целях. Сухая, хорошо дробленная трава без больших стеблей и жилок. 
Орегано Спеції для ресторанів
Орегано пахнет хорошо, постоянно добавляю в пиццу. 
Орегано Спеції для ресторанів
Орегано как орегано, обычное как и в пакетике на полке в маркете. Разве что помол более крупный. Аромат к сожалению слабый, средненький. По сравнению с подаренным пакетиком немецкого понимаю что не конкурент, тот пах просто улёт, щепотки небольшой хватало с избытком на кастрюлю супа.\r\nМелю мелко и использую для своих наборов специй.
Орегано Спеції для ресторанів
Из всего заказа не понравилось только орегано, ну может аромат раскроется при готовке, посмотрим...\r\n
Орегано, 300 г Спеції в банці 1000 мл
Полностью согласна с предыдущими отзывами. Запаха орегано и близко нет. Какой-то еле уловимый медицинский запах. Но не орегано уж точно! Разочарована(((

Шанувальникам традиційної кухні країн Середземномор'я добре знайома запашна пряність орегано, що чудово гармонує з м'ясними, рибними та овочевими стравами. Ця приправа є висушені частини багаторічника, що належить сімейству ясноткових, під назвою материнка звичайна (лат. - Origanum vulgare).

У дикому вигляді низькорослі кущі орегано нерідко можна зустріти у лісах західних та північних регіонів України. Давно відома нашим предкам материнка має злегка опушені стебла, краплеподібні зелені листочки і бузково-рожеві суцвіття, що тішать своїми пахощами в першій половині літа.

Користь прянощі

Листя, стебла і квіти материнки звичайної можна назвати природною скарбницею корисностей. У їхньому складі є:

  • ефірні масла;
  • вітаміни;
  • дубильні речовини;
  • мікроелементи;
  • бета-каротин та інші.

Рослина має потужні антиоксидантні властивості. Його застосовують протягом багатьох століть для приготування цілющих чаїв, витяжок та настоїв. Пряність нормалізує артеріальний тиск у гіпертоніків, служить відкашлюючим, протизапальним препаратом, покращує апетит і проганяє безсоння. Материнку застосовують у косметології для делікатного догляду за чутливою шкірою, а в парфумерії - як віддушка.

Орегано у стравах середземноморської кухні

Приправа орегано, крім використання в чистому вигляді в кулінарії Італії, Греції та Туреччини, відноситься до базових компонентів пряних сумішей, серед яких відомі "Прованські трави".

У "Банку спецій" можна купити орегано оптом. Партія за ціною опту стане вигідним придбанням для подальшої реалізації роздрібним споживачам у різному розфасовуванні.