Шафран
Фільтрувати (3 товарів)
Наявність
Смакує до
Спеції
Пакування
Відгуки про нашу продукцію
Шафран (зафаран) Спеції для консервації
Качество отличное!!! Доставили быстро, спасибо!!!
Шафран кашмірський 1г Шафран
Подскажите, а какой сорт шафрана? 
Шафран кашмірський 1г Шафран
Подскажите, а какой сорт шафрана? Кашмирский.
Шафран кашмірський 1г Шафран
Спасибо огромное за просто космическую оперативность доставки. Имея возможность сравнивать с подобным товаром у другого продавца могу сказать, что качеством данная  намного лучше. И аромат более выразителен и сильная высушенность данной специи как раз критерий ее высокого качества. Очень доволен!
Шафран кашмірський 1г Шафран
это единственная специя в заказе меня разочаровала. в руках превращается в пыль. наверное срок годности подкачал. все остальные специи высокого качества.Татьяна, добрый день! Спасибо за обратную связь. Эту специю получаем в оригинальной упаковке с Ирана. Срок годности указан сзади на упаковке. Просроченная продукция не уехала бы.
Шафран кашмірський 1г Шафран
это единственная специя в заказе меня разочаровала. в руках превращается в пыль. наверное срок годности подкачал. все остальные специи высокого качества.

Шафран - сушені приймочки квітів Crocus sativus, - добре відома спеція, що має антидепресивну дію. Хімічний аналіз екстракту виявив близько 150 різних сполук, серед яких кроцин, кроцетин, сафранал та пікрокроцин, які є найважливішими біологічно активними компонентами шафрану. Вони відносяться до категорії каротиноїдів, включаючи кроцин та кроцетин.

Шафран - це невелика, цибулина, багаторічна пряність, що належить до сімейства лілій. Для виробництва рильця повинні бути ретельно відібрані вручну, вирізані з білого листа, потім акуратно викладені на сито і висушені на вогні, щоб посилити аромат. Процес виходить трудомістким, що робить приправу найдорожчою спецією у світі. В даний час шафран виробляється в Ірані, Греції, Марокко, Іспанії, Кашмірі та Італії.

Корисні властивості

Замовити приправу оптом в Україні можна у нашому магазині. Ми здійснюємо поставки не тільки по Києву, але й до інших міст країни. Ціна на шафран вища, ніж на інші прянощі, але це залежить лише від особливостей виготовлення. Оптова вартість буде нижчою за роздріб, і це шанс вигідно купити таку корисну спецію.

Користь для здоров'я:

  1. Використовується, як афродизіак та потогінний засіб.
  2. Захищає від раку.
  3. Запобігає розвитку хвороби Альцгеймера.
  4. Має протикашльову дію.
  5. Має протисудомну, протизапальну активність.

Шафран можна купити і як приправу для різних кулінарних страв. Якщо додати всього кілька щіпок порошку, можна отримати багатший і насичений смак, який викликає апетит.