• Русский
  • Українська

Всі фото в нашому магазині зроблені з реальних зразків нашої продукції і відповідають прянощам, які ми поставляємо.

Спеції фасуються безпосередньо в день замовлення.

Чай зелений Long Jing

Країна походження Китай

Модель: 00764

Наявність: Очікуємо

Повідомити про наявність

Наявні опції

* Вага:

Магія чаю лунцзін вже понад тисячу років народжується на величних плантаціях китайської провінції Чжецзян. Цей надзвичайно яскравий, унікальний чай - справжній діамант у короні елітних китайських чаїв. Її цінують і поважають в Піднебесній за особливий квітковий аромат, виразний смак і унікальність: на відміну від інших дорогоцінних чаїв, лунцзін виготовляється тільки з тендітних верхівок молодих втеч чайних кущів. Щоб зібрати ці маленькі світло-зелені "голочки", потрібно дуже багато часу. У кілограмі цього чаю близько ста тисяч втеч! Такі зусилля варті результату: той, хто хоча б один раз пізнав смак лунцзін, ніколи не забуде его чары.
Давня легенда оповідає про чудотворному колодязі, вода в якому володіла магічною силою. Коли йшов дощ, над криницею виникала РУХОМА димка, що нагадує руху дракона. Сюди місцеві жителі приходили в засуху просити про дощ. Село, де перебував чудотворний колодязь, називалося лунцзін, у перекладі з китайського - "колодязь Дракона". Кажуть, що вирощений у цій місцевості чай теж володіє чудодійними властивостями, даруючи силу і здійснюючи бажання. Тому і називається він на ім магічного місця: Лунцзін.
Експерти кажуть, що саме з цього сорту краще всього починати знайомство з дорогоцінними китайськими 'яним чаєм. Його гармонійний смак виразний і зрозумілий, квітковий аромат яскравий, а післясмак порадує приємними солодкими нотами.

 

  • Місце вирощування: Китай, провінція Чжецзян
  • Посуд: скляна або фарфорова
  • Пропорції: 3 ч.л. (4-5 г) на 200 мл води
  • Температура води: 85-90 °С
  • Час заварювання: 10-30 хв
  • Кількість заварювань: до 5
Вид
Вид Розсипний
Тип
Тип Зелений чай

Написати відгук

text_review_register

Рейтинг Погано Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:

Leave a review ↓
 
1 reviews
0 answers
1 ratings
100% 1 positive
5  
Usefulness of review
1 votes
100% 1 positive
1