Хрін
Фільтрувати (3 товарів)
Наявність
Смакує до
Спеції
Пакування
Тара
Відгуки про нашу продукцію
Хрін подрібнений Спеції для сала
Дробленный корень хрена. Очень удобно, что всегда под рукой. Взяла для засолки огурцов, так как своего дома нету. По полной с горкой чайной ложки клала на 2 х литровую банку с огурцами. Огурчики получились хрустящие, вкусные. Может еще найду какие то рецепты для применения. Рекомендую для всех, кто хочет вкусных огурчиков.   

Складно уявити собі такі страви як відварена теляча мова або холодець з півня без гармонійного доповнення їх приправою з хрону. Хрін (лат. - Armoracia) являє собою багаторічник з потужним коренем і великим прикореневим листям овальної форми. В Україні він росте буквально на кожній присадибній ділянці, проте за апетитною приправою з його кореневища ми зазвичай поспішаємо до магазину.

Сушений хрін можна купити в 1 клік на сайті banka-speciy.in.ua оптом та в роздріб. Віддаючи переваги нашому магазину та цінам опту, покупці отримують якісні натуральні спеції порівняно недорого.

Властивості хрону та їх використання в медицині та кулінарії

Кореневище має ні з чим не порівнянний їдкий та гострий запах. На смак воно спочатку здається солодкуватим, а за мить - пекучим. Вживають корінь хрону свіжим та сушеним, у натертому, нарізаному або дробленому вигляді.

Приправа масово використовується в консервній та харчовій індустрії, а також у домашньому консервуванні овочів, квашенні та соленні огірків та столових буряків. Подається до м'яса, риби та холодних закусок. Смак можна покращити додаванням лимонного соку та цукру.

Корисні властивості хрону застосовуються в народній медицині:

  • підвищення апетиту;
  • з метою зменшення набряків;
  • зі зняттям симптомів запалення верхніх дихальних шляхів;
  • при схильності до кровотеч;
  • при цингу, фізичному та розумовому виснаженні.

Кашку з кореня хрону використовують зовнішньо і у вигляді компресів при ревматизмі, подагрі та для лікування інфікованих ран.