Бобы тонка
Фильтровать (1 товаров)
Наличие
Подходит к
Наименование
Упаковка
Бобы тонка
325.00 грн
Отзывы о нашей продукции
Бобы тонка Бобы тонка
Отримані намибоби нажаль не мають притаманного аромату спаленого цукру (дивись:\r\nhttps://https://uk.wikipedia.org/wiki/Дипетрикс пахучий).
Бобы тонка Бобы тонка
Отримали боби (замовлення №53 307 від 19.05.2021р) 21.05.2021року. Замовили  для проби 10г. Підчас огляду отриманого\r\n (12 насінин) виявили, що насіння не має приємного аромату, що нагадує ваніль, мигдаль, корицю і гвоздику та не має чорного кольору. Більше того воно має неприємний запах дьогтю, колір насіння різного відтінку коричневого. В зморшках насіння осів світлий бруд. В однієї із насінин шкірка пошкоджена - тріснута та з одного боку частково відсутня. Нажаль товар в цілому не придатний до застосування.
Бобы тонка Бобы тонка
Отримали боби (замовлення №53 307 від 19.05.2021р) 21.05.2021року. Замовили  для проби 10г. Підчас огляду отриманого
(12 насінин) виявили, що насіння не має приємного аромату, що нагадує ваніль, мигдаль, корицю і гвоздику та не має чорного кольору. Більше того воно має неприємний запах дьогтю, колір насіння різного відтінку коричневого. В зморшках насіння осів світлий бруд. В однієї із насінин шкірка пошкоджена - тріснута та з одного боку частково відсутня. Нажаль товар в цілому не придатний до застосування.Ірина, доброго дня!
Перевірили продукцію на складі - вона повністю відповідає нашому фото, боби тонка мають притаманний їм аромат спаленого цукру. Колір бобів від чорного до темно-коричневого. В зморшках - виділення кристаликів кумарину - речовини, яка входить до складу бобів. До цього моменту не мали ніяких скарг відносно цього товару.
Кошти за данний товар були повернуті вам в повному обсязі.